Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro

Spread the love

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro czyli mimo długiej nazwy coś na czym warto zawiesić oko, a jeszcze lepiej po prostu nabyć do codziennego szlifowania formy w zaciszu swoich czterech ścian. Dlaczego warto w taki sprzęt inwestować, dlaczego warto postawić na ten właśnie orbitrek? Co takiego może dać wszystkim trenującym, wszystkim tym którzy marzą o pięknej sylwetce, którzy marzą o tym by mieć prawidłową wagę?

Skupić się należy na trzech najważniejszych elementach urządzenia czyli mechanizmowi działania, programom oraz wyświetlaczowi.

Mechanizm działania wyposażony został w 7 kilogramowe koło zamachowe, dzięki czemu jazda jest płynna, cicha, a co istotne, nie ma opcji, że stawy będą w jakikolwiek sposób obciążone, że może się przydarzyć sytuacja, iż kilka treningów doprowadzi do ich przeciążenia i w następstwie do  kontuzji.

Programy jakie posiada orbitek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro to chyba najczęściej sprawdzane rozwiązanie przez kupujących. A jest z czego wybierać, jest na co stawiać. Standardowo sprzęt posiada 12 programów. Każdy może przygotować swój program, do tego programy dopasowane do różnych potrzeb np. dystans, np. spalanie kalorii, a co najważniejsze – programy są tak skonstruowane, że zarówno doświadczona jak i początkująca osoba bez problemów coś dla siebie dobierze, tak aby trenować efektywnie i oczywiście na wysokim poziomie komfortu. Ten model naturalnie posiada również pomiar pulsu poprzez wbudowane sensory dotykowe.

Wyświetlacz czyli elektronika w tym orbitreku jest doskonałe zaprojektowana gdyż otrzymujemy wyświetlacz o odpowiednich rozmiarach, co znacznie ułatwia śledzenie postępów treningu w trakcie jego trwania.

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro to urządzenie które zaspokoi szerokie spektrum potrzeb. To urządzenie bezpieczne, pozwalające na najwyższy komfort treningów w swoim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *