Jaki orbitrek magnetyczny wybrać? Opinie | Czy cena = efekty? Ranking 2020

 1. York Fitness X Performance
 2. opór magnetyczny
 3. 8 poziomów obciążenia
 4. sensory dotykowe
 5. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline inCondi
 2. 12 programów treningowych
 3. przedni napęd
 4. max obciążenie 180kg
 5. Sprawdź aktualną cenę
 1. HMS H0103
 2. opór magnetyczny
 3. elektroniczna regulacja
 4. koło zamachowe 7kg
 5. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Caracas
 2. 12 programów treningowych
 3. max obciążenie 150kg
 4. 16 stopni obciążenia
 5. Sprawdź aktualną cenę
 1. inSPORTline Atlanta
 2. cicha praca
 3. sensory dotykowe
 4. 8 stopni obciążenia
 5. Sprawdź aktualną cenę


Orbitrek czyli zadbaj o formę

 

Ciągłe zabieganie, godziny spędzane w pracy, dodatkowe obowiązki domowe. Wszystko to sprawia, że zapomina się o prawidłowym zadbaniu o własne ciało. Kondycja leci na łeb na szyję, przybywa kilogramów, w wielu miejscach pojawia się tłuszczyk. Większość jednak jest zdania, że taki natłok codziennych zajęć nie pozwala na zajęcie się aktywnością fizyczną. Nie ma chęci pobiegania, jazdy na rowerze, czy też regularnych wizyt w klubie fitness. Jednak to żadne usprawiedliwienie, gdyż producenci sprzętu sportowego proponują choćby odpowiednie urządzenia do ćwiczenia w domowym zaciszu. Orbitrek jest jednym z nich i warto dowiedzieć się, dlaczego opłaca się go kupić. Warto sprawdzić jakie korzyści daje regularne ćwiczenie oraz oczywiście który sprzęt będzie najlepszy.

Czym jest orbitrek?

W telegraficznym skrócie można przedstawić to urządzenie, jako maszynę która pozwala realizować treningi tlenowe, poprzez ruch większości partii ciała. Używanie sprzętu jest banalnie proste i nie trzeba korzystać ze skomplikowanych treningów, nie trzeba szukać godzinami w internecie planów, które pozwolą osiągnąć kondycję.

Rodzaje orbitreków

Jaki orbitrek kupić, jakiego rodzaj będzie najlepszy do wykorzystania w domowych warunkach, pod konkretne, indywidualne potrzeby? Obecnie można wyróżnić dwa najważniejsze rodzaje proponowane przez producentów i będą to:

 Orbitrek magnetyczny – hamowanie odbywa się przy pomocy magnesów, które są zamontowane wokół koła zamachowego. Magnesy z różną siłą tworzą opór, czego efektem jest hamowanie. Urządzenia tego typu są wyposażone w pokrętło lub też istnieje możliwość regulowania w sposób elektroniczny, poprzez specjalnie przygotowany panel. Orbitreki magnetyczne działają zdecydowanie lepiej i ciszej niż mechaniczne.

Orbitrek elektromagnetyczny – za opór odpowiedzialny jest silnik elektryczny. Natomiast obciążenie urządzenia ustawić można przy użyciu panelu komputera. Dzięki takim rozwiązaniom orbitreki elektromagnetyczne są niezwykle zaawansowane. Pozwalają np. na włączenie odpowiedniego programu lub też ustawieniu swojego. Stopień oporu, system hamowania w takim orbitreku jest najlepszy z dostępnych na rynku.

 Co, kiedy spotka się w ofercie sklepów orbitrek eliptyczny? To po prostu określenie większości orbitreków, które działają na podstawie o ruch eliptyczny, który w żaden sposób nie obciąża stawów, co ma wpływ na brak kontuzji, na wysoki komfort ćwiczeń.

Wśród urządzeń tego typu, znaleźć można jeszcze orbitrek mechaniczny, czyli: urządzenia starszej generacji. Siła oporu jest regulowana poprzez hamulec. Opór jest stosowany poprzez pokrętło. Dlatego też w trakcie treningu, chcąc zmienić intensywność treningu, trzeba to zrobić manualnie, poprzez wykorzystanie pokrętła. To zdecydowanie najtańsze orbitreki na rynku, które dodatkowo nie muszą gwarantować długiej żywotności.

Orbitrek najlepszy do domowego treningu?

Orbitrek czy bieżnia, orbitrek czy rowerek… co było pierwsze, jajko czy kura? Takie pytania zawsze zadają sobie osoby, które chcą zakupić odpowiedni sprzęt do treningu domowego. Co lepsze na odchudzanie, co lepsze do zachowania kondycji?

Orbitreki na pewno będą lepsze od bieżni w kilku sytuacjach. Wszystkie osoby, które wręcz nienawidzą biegania, powinny od razu celować w orbitek. W ramach ćwiczeń na tym urządzeniu można mieć pewność, że dba się o całe ciało przy oszczędności czasowej. Wystarczy kilkanaście minut treningu dziennie, by całe ciało ćwiczyło. Wszyscy ci, którzy mają spory nadbagaż kilogramów, oszczędzą swoje stawy. Bieganie nie jest dla nich, gdyż szybko doprowadzi do kontuzji, dlatego orbitrek będzie idealnym rozwiązaniem.

Co, kiedy pojawiają się wątpliwości i ktoś skłania się ku rowerkom?

Na pewno orbitreki różnej maści będą lepszym rozwiązaniem niż zakup rowerka, kiedy ma się jakiekolwiek problemy z plecami, kiedy chce się mieć pewność, że treningi będą komfortowe, nie będą zniechęcały do dalszych postępów. Dodatkowo będzie to zdecydowanie najlepsze urządzenie dla wszystkich, którzy dopiero co zaczynają trenować, dla tych którzy posiadali kilka lat przerwy w ramach jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Jakie korzyści daje trening na orbitreku?

 • skuteczne spalanie kalorii. Jak wiadomo do skutecznego spalania tkanki tłuszczowej, konieczne będzie umiejętne tracenie kalorii. Wybierając ćwiczenia na orbitreku, można spalić nawet do 800 kcal. Oczywiście standardowo spala się około 400-500 kcal, jednak w zależności choćby od metabolizmu, nadwagi, można śmiało osiągać jednorazowe spalanie w granicach 800 kcal,
 • lepsza wydolność organizmu, czyli regularność treningowa sprawi, że organizm z czasem będzie wydajniejszy w trakcie wysiłku, będzie można realizować dłuższe jednostki treningu,
 • skuteczna stymulacja układu krążenia. Ćwiczenia na orbitreku pozytywnie wpływają na serce, jego pracę. Pozwala to zapobiegać nadciśnieniu, chorobie wieńcowej czy miażdżycy,
 • doskonałe modelowanie sylwetki. Nie tylko zrzucanie zbędnych kilogramów ma znaczenie dla ćwiczących na orbitreku. Niezwykle ważna jest pomoc w modelowaniu sylwetki. Orbitrek regularnie wykorzystywany do ćwiczeń pozwoli wzmocnić, wymodelować brzuch, plecy oraz ramiona. Widoczne efekty ćwiczeń, w postaci jędrnych pośladków, szczupłych nóg.

Jakie ćwiczenia na orbitreku drogą do sukcesu?

Każdy, kto kupuje konkretne urządzenie do domu, zawsze zadaje sobie pytania o optymalny trening. Zatem jak ćwiczyć na orbitreku, jakiego rodzaju ćwiczenia będą tutaj najlepsze, co robić, by sukcesywnie polepszać swoją kondycję, by zrzucać kilogramy?

Trening nie jest skomplikowany, nie trzeba być mistrzem fitness by prawidłowo i skutecznie trenować. Przed każdym wysiłkiem oczywiście należy przeprowadzić kilkuminutową rozgrzewkę, dzięki czemu mięśnie są gotowe do wysiłku i minimalizuje się ryzyko kontuzji. Zaleca się trening 3-4 razy w tygodniu. Dlaczego? Mniejsza ilość treningów nie da żadnych efektów, natomiast trenując codziennie, może pojawić się problem z prawidłową regeneracją mięśni.

Orbitrek jak ćwiczyć by było bezpiecznie i skutecznie? Ciało wyprostowane, prawidłowy uchwyt i płaskie ułożone stopy. Do tego można stosować dwa rodzaje treningu, mianowicie mięśnie brzucha najlepiej ćwiczyć nie dotykając orbitreka, z kolei, gdy trzymamy orbitrek, to wpływamy na większe spalanie tłuszczu.

Co dają ćwiczenia na orbitreku, jakie mięśnie pracują? Naturalnie powyżej wyraźnie stoi, że mięśnie brzucha w odpowiedniej pozycji znakomicie pracują. Natomiast każdy trening przynosi korzyści ogólne, większość partii ciała jest zaangażowana co pozytywnie wpływa na tkankę mięśniową.

Skuteczne odchudzanie na orbitreku jest możliwe. Ale to nie tylko regularny trening. Wybierając to urządzenie do walki z nadwagą, dobrze robimy, bo każdy wysiłek fizyczny, aplikowany organizmowi regularnie pozwala na gubienie zbędnych kilogramów, pozwala spalać kalorie. Trzeba jednak mieć na uwadze, że oprócz regularności ćwiczeń należy wprowadzić odpowiednie menu, stosować racjonalne odżywianie. Do tego istotna jest systematyczność, regularność treningowa. I z uwagi na możliwości, jakie daje orbitrek (czyli m.in. buduje masę mięśniową) należy robić pomiary talii, obwodów, nie opierać się tylko na swojej domowej wadze.

Dobrze jest zakupić orbitrek wyposażony w odpowiednie programy ćwiczeń, pozwalający mierzyć tętno oraz przebyte kilometry. Kontrola tętna jest bardzo ważna w trybie odchudzania, bo jak wiadomo, tłuszcz spala się w granicach 70-80% tętna maksymalnego.

Ile kalorii spala się na orbitreku? Czy jest się czym chwalić? Oczywiście spalania kalorii nie będzie tak spektakularne, jak w trakcie biegania, to jednak nie ulega wątpliwości, że w trakcie 30 minut treningu (oczywiście prawidłowo wykonanego) można spalić około 300 kalorii. Trzeba jednak pamiętać, że ktoś ważący 80 kg spali mniej kalorii niż osoba mająca na liczniku 120 kg.

Orbitrek – efekty po jakim czasie można zauważyć?

Już po około miesiącu treningów będą zauważalne efekty ćwiczeń na orbitreku. Jednak trzeba pamiętać, że wszystko jest zależne od wielu elementów. Indywidualne cechy, sprawy związane z metabolizmem. Kolejna kwestia to oczywiście założenia treningowe, przyświecające cele. Mianowicie jak często odbywa się aktywność fizyczna oraz to, w jaki celu używany jest orbitrek (np. zrzucanie wagi, modelowanie sylwetki, dbanie o zdrowie). Dodatkowo np. nawet regularne treningi w żaden sposób nie będą pomocne, gdy nie będzie trzymana prawidłowa dieta.

Czyli ćwicząc regularnie co drugi dzień, po 30-60 minut i dbając o dietę, bez problemów w ciągu tygodnia spadnie 1-2 kg. Po około miesiącu ćwiczeń, oprócz zrzuconych kilogramów, można zauważyć pozytywne zmiany, związane z jędrnością, lepszymi mięśniami ramion, szczuplejszymi pośladkami i udami. Po 3 miesiącach treningów cellulit całkowicie zniknie lub też nastąpi jego zmniejszenie. Trzymanie rygoru treningowego i diety pozytywnie wpłynie również na znacznie lepsze samopoczucie. Można oczekiwać również pozytywów w postaci większych pokładów energii, co się przyda w codziennym życiu

Orbitrek – na jakie parametry zwrócić uwagę?

Orbitrek do ćwiczeń domowych składa się z pewnych elementów, które wpływają na jakość urządzenia. Co powinno zwracać uwagę potencjalnych kupujących? Jakie parametry mają znaczenie? Które elementy budowy orbitreka warto sprawdzić dokładnie?

Koło zamachowe – zwraca uwagę przede wszystkim jego waga oraz rozmiar. Im większe koło, a także cięższe, tym lepsza płynność pracy urządzenia. Znacząco wpływa to na komfort treningu. Duże rozmiary i waga to również wpływ na większe możliwości stosowaniu oporu, ustawiania zróżnicowanych opcji treningowych. Oczywiście w tym miejscu pamiętać należy o opcjach do regulacji oporu. Występując urządzenia z pokrętłami, co wymaga ręcznej obsługi, jak i z systemem elektronicznym, gdzie opór ustawia się za pomocą panelu.

System hamowania – orbitrek może być wyposażony w różny system hamowania. Mowa o systemie mechanicznym, elektromagnetycznym oraz magnetycznym. Jakie występują różnice? Mechaniczny, czyli hamulec używany poprzez pokrętło. Magnetyczny, magnesy zlokalizowane wokół koła zamachowego oddziałują tworząc opór. Elektromagnetyczny, wszystko odbywa się przy pomocy silnika elektrycznego, ustawianego poprzez panel.

Rodzaj konstrukcji i materiał wykonania – nie można zapominać o sprawdzeniu wielkości orbitreka, szczególnie w sytuacji, kiedy nie ma się w domu zbyt wiele miejsca. Dlatego bardzo ważne będzie dopasowanie posiadanej przestrzeni, do rozmiarów urządzenia. Materiał wykonania urządzenia również ma znaczenie. Żeby sprzęt spełniał oczekiwania użytkowników, działał prawidłowo jak najdłużej, konieczne powinien być wykonany z solidnych materiałów.

Funkcje dodatkowe i programy w orbitreku – profesjonalne urządzenia posiadają wyświetlacze, które wskazują różne parametry związane z treningiem. Czas treningu, średnia prędkość, dystans treningu to podstawowe elementy, w jakie powinien być wyposażony panel. Oprócz tego dobrze zwracać uwagę na programy treningowe. Nowoczesne orbitreki posiadają różne opcje treningowe dla użytkownika, jak i pozwalają na ustawienie własnych, indywidualnych jednostek treningu.

Jaki orbitrek do domu? Jaki sprzęt najlepszy do ćwiczeń dla amatora?

Producenci zalewają sklepy najróżniejszym sprzętem, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie urządzenie będzie najlepsze, jaka cena optymalna, czy orbitrek składany, czy może jakiś inny?

Jak to w życiu urządzenia posiadają najróżniejsze ceny, od bardzo tanich po bardzo drogie. Produkty no name, jak i sprzęty takich marek jak Kettler, York, Saphire, Reebok czy HMS.  Bardzo pomocne są różnego rodzaju opinie, w internecie dość popularne są zestawienia typu orbitrek ranking gdzie po prostu, regularnie pojawiają się recenzje najnowszych urządzeń. Dobrze jednak przed podjęciem decyzji o zakupie, odpowiedzieć sobie na kilka pytań i starannie zapoznać się z urządzeniami dostępnymi na rynku. Co zatem będzie tutaj ważne?

Kto będzie ćwiczył na orbitreku? Czyli należy określić, czy urządzenie będzie dla jednego użytkownika, czy wszystkich domowników? Tym sposobem sprawdza się dokładnie budowę urządzenia oraz jego wagę. Skoro określony orbitrek ma maksymalną nośność 110 kg, to oczywiste, że ktoś ważący więcej nie będzie mógł z niego korzystać. Na całe szczęście na rynku można znaleźć orbitreki dopuszczające maksymalne obciążenie nawet 200 kg.

Rozstaw stóp, czyli należy dopasować tak urządzenie, aby był zbliżony do naturalnego rozstawu. Nie można pozwolić sobie na sytuację, kiedy to ćwiczenia na orbitreku będą zmuszały do walki o prawidłową pozycję. To niekorzystne rozwiązanie przede wszystkim dla ludzkich stawów.

Długość kroku, zatem orbitrek dopasowany do wzrostu użytkownika. Najlepiej, kiedy sprzęt ma możliwość regulacji kroku. Pozwoli to nie tylko dostosować jak najlepsze dla siebie rozwiązanie, ale i bez problemowo ćwiczyć innym na orbitreku.

Czy potrzebne są programy treningowe? Lepiej dokładnie sprawdzić, czy orbitrek ma programy treningowe i jak dużo ich jest. Owszem, urządzenia pozwalają na ustawianie własnych rozpisek treningowych, jednak dobrze mieć w zanadrzu dodatkowych opcji, które znacznie wspomogą walkę z nadwagą, smukłym ciałem.

Orbitrek cena. Ile kosztują orbitreki, które spełnią oczekiwania?

Przeglądając oferty orbitreków, pewne jest, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny są niezwykle zróżnicowane, można znaleźć urządzenie za kilkaset złotych, jak i „szarpnąć” się na orbitrek, które kosztuje kilka, kilkanaście tysięcy. Tak naprawdę wszystko zależy od rodzaju skomplikowania urządzenia. Jakie ma wyposażenie, z jakich materiałów został przygotowany, jakie ma funkcje dodatkowe. Oczywiście sprzęt, który znamy z klubów fitness, to zdecydowanie wydatek kilkunastu tysięcy. Ktoś, kto szuka orbitreka, który nie jest specjalnie zaawansowany technologicznie, a dodatkowo ma się zmieścić w niezbyt dużym mieszkaniu, bez problemów znajdzie coś za kilkaset złotych. Warto jednak pamiętać, że przykładając się do regularnej aktywności fizycznej, chcąc czerpać stałe korzyści z treningów, konieczne jest rozglądanie się za orbitrekiem renomowanych producentów, z odpowiednimi programami.

Jak dbać o orbitrek?

Nawet najlepszy orbitrek może szybko odmówić posłuszeństwa, stając się nieprzydatnym urządzeniem. Dlatego niezwykle ważne jest umiejętne dbanie o sprzęt, poprzez regularną konserwację. Nie trzeba ogromnej wiedzy, wzywania specjalistów od orbitreka, żeby wszystko działało, jak należy. Owszem, raz na jakiś czas przyda się profesjonalny przegląd, ale na początku warto sprawdzić jak samodzielnie zadbać o swój orbitrek.

Stabilność urządzenia – zawsze przed rozpoczęciem treningu konieczne jest dokładne sprawdzenie, czy orbitrek jest stabilny. Nie może przede wszystkim stać na nierównym podłożu. Trening na niestabilnym sprzęcie może przyczynić się do szybkiego jego zniszczenia. Ćwiczenie na urządzeniu, które jest niestabilne, doprowadzić może do kontuzji, niebezpiecznych sytuacji dla zdrowia ćwiczącego.

Sprawdzenie stanu śrub – raz na jakiś czas warto dokładnie sprawdzić śruby, czy przypadkiem nie uległy poluzowaniu. Niedokręcone śruby wpływają na żywotność urządzenia. Natomiast kiedy zostaną zauważone jakiekolwiek luzy, nie można ich dokręcać zbyt mocno. To również działa niekorzystniej na jakość i eksploatację orbitreka podczas treningów.

Mechanizm oporu koła zamachowego – może się okazać, że mechanizm oporu nie będzie działał prawidłowo. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest problem z poluzowaną linką lub przewodem (w orbitreku elektronicznym). Wystarczy naprężyć ją do stanu wyjściowego i rozpocząć nowy trening.

Polecane orbitreki z lat poprzednich

#1 Crosstrainer Rivo M Kettler

Crosstrainer Rivo M to znakomity orbitrek Kettler pozwalający na uzyskanie najlepszych efektów treningowych. Urządzenie zostało wyposażone w 8 stopni magnetycznego oporu co pozwala na różnorodność treningową. Oczywiście Kettler nie zapomniał o wyświetlaczu który będzie przydatny w trakcie każdej sesji treningowej. Wśród wyświetlanych wartości prędkość, odległość, intensywność oraz pulsometr. To oczywiście pozwala optymalnie trenować. Zalety orbitreka? Oczywiście ze spraw ogólnych należy podkreślić prostotę montażu, a także łatwość jego przemieszczania. W trakcie sesji treningowych urządzenie pracuje cicho, nie przeszkadza pozostałym domownikom. To urządzenie do ćwiczeń będzie znakomite zarówno dla tych którzy planują zrzucić zbędne kilogramy jak i dla pracujących nad konkretnymi partiami mięśni. Podsumowując to jeden z najlepszych sprzętów w tej kategorii cenowej, to po prostu uniwersalny orbitrek domowy.


#2 Trenażer eliptyczny York X120 Active

Orbitrek eliptyczny czyli inaczej trenażer York X120 Active w każdym calu jest znakomitym sprzętem. Jeżeli ktokolwiek jeszcze się zastanawia nad sprzętem do ćwiczeń, zadaje pytanie orbitrek czy rowerek to koniecznie powinien spojrzeń na to urządzeń. Zaczynając od jego możliwości należy zwrócić uwagę, że ćwiczenia na orbitreku firmy York mogą być realizowane w najróżniejszych wariantach. Bogaty program treningowy, regulacja oporu aż 16-sto stopniowa. Wszystkie treningi można dokładnie analizować za pomocą wyświetlacza elektrycznego, który pokazuje między innymi czas, dystans, prędkość, tętno oraz spalone kalorie. To na pewno dobry orbitrek dla wszystkich tych którzy szukają idealnego urządzenia do regularnych treningów domowych. Chudnięcie na orbitreku eliptycznym York X120 Acitve nie będzie problemem, wręcz przyjemnością. W kwestiach organizacyjnych – to urządzenie jest wykonane znakomicie, nie zajmuje wiele miejsca. Trzeba mu oddać że pracuje cicho, bezszelestnie i każdy z domowników może w pełni wykorzystywać jego możliwości.


#3 Orbitrek magnetyczny Sapphire Eagle SG-911E

Odchudzanie z orbitrekiem, praca nad mięśniami i kondycją to koniecznie należy spojrzeć na sprzęt Eagle SG 911. Orbitrek magnetyczny Sapphire to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych urządzeń domowych, cieszący się powodzeniem wśród klientów. Jeżeli ktokolwiek jeszcze się zastanawia: orbitrek czy bieżnia, przy tym modelu rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jeżeli mowa o wykonaniu sprzętu to naprawdę ciekawie wygląda, dobre materiały, łatwość, wręcz banalność montażu. Również zmiana jego umiejscowienia w domu nie powinna sprawiać kłopotu nawet drobnym kobietom. W trakcie treningów działa niezwykle cicho. Producent przygotował regulację obciążenia w 8 stopniach dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Odchudzanie na orbitreku nie będzie problemem. Zadbanie o prawidłową kondycję również, nie wspominając o modelowaniu sylwetki. Istotnym atrybutem tego sprzętu jest jego wyświetlacz który pozwala w pełni panować nad treningami, nad regularnymi ćwiczeniami. Jeżeli komuś potrzebny dobry i tani orbitrek to trafił w samo sedno, taki właśnie jest Sapphire.


#4 Orbitrek magnetyczny Hammer Crosstech XTR

Orbitrek magnetyczny Hammer Crosstech XTR to znakomity sprzęt do tego by rozpocząć treningi i zadbać o własne zdrowie. W odróżnieniu od wielu innych modeli ten jest wyjątkowy bo posiada koło zamachowe 16 kg. Takie wyposażenie to pewność cichej pracy urządzenia i to przez długi okres użytkowania. Profesjonalnie przygotowany wyświetlacz pozwala na znakomite dostosowanie treningów do swoich potrzeb. Chudnięcie na orbitreku, modelowanie sylwetki czy po prostu regularna aktywność fizyczna dla lepszego samopoczucia. To wszystko można otrzymać poprzez systematyczne korzystanie z urządzenia. Dla każdego coś miłego czyli aż 12 programów treningowych. Jakie są jeszcze zalety orbitreka firmy Hammer? Po zakupie żadnych problemów z jego montażem. Poprzez zastosowanie rolek transportowych w komfortowy i bezpieczny sposób można sprzęt przemieścić w dowolne miejsce. Polecam ten orbitrek domowy wszystkim tym którzy chcą mieć urządzenie którego nie powstydziłaby się żadna profesjonalna siłownia, które daje tak wiele możliwości treningowych.


#5 Orbitrek Reebok ONE GX50

Orbitrek Reebok ONE GX50 to topowy sprzęt jeżeli mowa o urządzeniu we własnym domu mini siłowni. Właściwości urządzenia w połączeniu z systematycznym treningiem pozwolą cieszyć się zdrowiem, pozwolą chudnąć i mieć znowu optymalną kondycję. Ćwiczenia na orbitreku dają znakomite efekty z uwagi na jego liczne cechy i elementy. Przede wszystkim nad wszystkim czuwa 9-kilogramowe koło zamachowe, które nie tylko pozwala na trening w komfortowych warunkach ale również gwarantuje cichą pracę. Firma Reebok zdecydowała się przygotować aż 12 programów treningowych oraz oczywiście możliwość indywidualnego ustawienia treningu podczas jego użytkowania. Dla bardziej zaawansowanych czeka tutaj program HRC, co pozwala w pełni kontrolować puls. A jak wiadomo aby trening był wydajny trzeba ćwiczyć na odpowiednim tętnie. To urządzenie wszystko dokładnie pokaże, będzie na bieżąco informowało. 30 minut ćwiczeń na orbitreku 3-4 razy w tygodniu to gwarancja poprawy twojej sylwetki, twojej kondycji. Jeżeli szukacie czegoś idealnego w każdym calu to urządzenie jest dla ciebie.


#6 Orbitrek magnetyczny HMS H9249

Orbitrek magnetyczny w bardzo przystępnej cenie oraz dający wiele możliwości, szczególnie dla wszystkich tych którzy poszukują czegoś na początku swojej drogi z treningiem w domowym zaciszu. Naprawdę dobrze wykonane urządzenie, solidność w połączeniu z designem sprawia, że bez obaw można go wstawić do domu. Samo złożenie sprzętu jest proste dla każdego. Trening wsparty wyświetlaczem który pokazuje między innymi spalone kalorie, puls, a także prędkość. Poprzez montaż dotykowych sensorów można dość czytelnie monitorować tętno czyli panować w pełni nad każdym treningiem. Odchudzanie z orbitrekiem HMS nie będzie problemem, wystarczy tylko włączyć sprzęt i regularnie ćwiczyć. Co istotne nie ma żadnych problemów z jego pracą, co oznacza, że nie będzie przeszkadzał innym domownikom. Z uwagi na koło zamachowe o wadze 9 kg istnieje multum możliwości związanych z regulacją. Ciekawa cena w połączeniu ze znakomitą jakością czyli mamy dobry orbitrek do rozpoczęcia ćwiczeń.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *