Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro czyli mimo długiej nazwy coś na czym warto zawiesić oko, a jeszcze lepiej po prostu nabyć do codziennego szlifowania formy w zaciszu swoich czterech ścian. Dlaczego warto w taki sprzęt inwestować, dlaczego warto postawić na ten właśnie orbitrek? Co takiego może dać wszystkim trenującym, wszystkim tym którzy marzą o pięknej sylwetce, którzy marzą o tym by mieć prawidłową wagę?

Skupić się należy na trzech najważniejszych elementach urządzenia czyli mechanizmowi działania, programom oraz wyświetlaczowi.

Mechanizm działania wyposażony został w 7 kilogramowe koło zamachowe, dzięki czemu jazda jest płynna, cicha, a co istotne, nie ma opcji, że stawy będą w jakikolwiek sposób obciążone, że może się przydarzyć sytuacja, iż kilka treningów doprowadzi do ich przeciążenia i w następstwie do  kontuzji.

Programy jakie posiada orbitek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro to chyba najczęściej sprawdzane rozwiązanie przez kupujących. A jest z czego wybierać, jest na co stawiać. Standardowo sprzęt posiada 12 programów. Każdy może przygotować swój program, do tego programy dopasowane do różnych potrzeb np. dystans, np. spalanie kalorii, a co najważniejsze – programy są tak skonstruowane, że zarówno doświadczona jak i początkująca osoba bez problemów coś dla siebie dobierze, tak aby trenować efektywnie i oczywiście na wysokim poziomie komfortu. Ten model naturalnie posiada również pomiar pulsu poprzez wbudowane sensory dotykowe.

Wyświetlacz czyli elektronika w tym orbitreku jest doskonałe zaprojektowana gdyż otrzymujemy wyświetlacz o odpowiednich rozmiarach, co znacznie ułatwia śledzenie postępów treningu w trakcie jego trwania.

Orbitrek magnetyczny Body Sculpture BE 6760G Speed Fit Pro to urządzenie które zaspokoi szerokie spektrum potrzeb. To urządzenie bezpieczne, pozwalające na najwyższy komfort treningów w swoim domu.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *