Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430

Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 to rzecz na którą warto postawić kiedy zaczynamy się rozglądać na czymś do przeprowadzania treningów we własnym domu. Zanim jednak słów kilka o właściwościach treningowych, to podkreślić trzeba jego zalety związane z pierwszym wrażeniem.

Rower Body Sculpture BC 1430 jest przede wszystkim mały i lekki co powoduje, że łatwo i bezpiecznie można go sobie przestawiać. Rower ten równocześnie jest bardzo solidnie wykonany, z doskonałych materiałów. Każdy bez problemów będzie mógł samodzielnie go zmontować. Co dokładnie oferuje ten model wszystkim tym którzy pragną regularnie ćwiczyć?

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Funkcjonalna regulacja oporu sprawia, że za każdym razem można rower stacjonarny dopasować do potrzeb treningu. To pozwala ćwiczyć każdemu, niezależnie od posiadanej formy. Wszystkie informacje odnośnie treningu przedstawiane są na wyświetlaczu. Pokazuje on następujące dane: czas, prędkość, dystans oraz naturalnie ilość spalanych na treningu kalorii.

Na uwagę zasługuje również wykonanie siodełka, które jest wygodne, pozwala bez obaw serwować sobie długie treningi. Aby komfort treningu był jak najwyższy zadbano także o profesjonalne przygotowanie rączek kierownicy.

Skoro rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 jest tak doskonały, skoro znakomicie się nadaje do treningów w warunkach domowych, to zapewne kosztuje dość sporo. I tutaj kolejna zaleta, dla większości najważniejsza, mianowicie mamy tutaj przykład urządzenia, którego cena jest wręcz rewelacyjna, zważywszy na jakość wykonania. Naprawdę warto zastanowić się nad wyborem tego sprzętu kiedy planuje się rozpocząć dbanie o formę, kondycję czy też zrzucanie kilogramów.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *