Rower magnetyczny Hop Sport HS-2080 Spark

Rower magnetyczny Hop Sport HS-2080 Spark to znakomite rozwiązanie dla wszystkich szukających sprzętu w przystępnej cenie ale takiego, który daje wiele możliwości treningowych, takiego który spowoduje, że każdy z domowników będzie mógł trenować z sukcesami.

Urządzenie to jest profesjonalnie wykonane i gwarantuje, że podczas treningu nie będzie hałasowało. Po zakupie nie ma żadnych problemów z montażem, nie potrzebna jest nawet instrukcja. Rower magnetyczny Hop Sport HS-2080 Spark mimo iż jest lekki, to znakomicie, stabilnie się zachowuje w trakcie treningu. Nie ma opcji chwiania czy nawet przechylania na boki podczas cięższego treningu. Co istotne, jego design jest doskonały, dzięki czemu będzie pasował do domowych wnętrz.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Sam trening jest możliwy w przeróżnych wariacjach. W tym modelu zastosowano obciążenia regulowane w skali 8-stopniowej. Uniwersalizm sprzętu przejawia się choćby z wygodnej i funkcjonalnej regulacji siodełka. Czyli każdy, zarówno dziecko jak i osoba dorosła może skorzystać z roweru magnetycznego Hop Sport HS-2080 Spark. Przy prawidłowym treningu pomaga czytelny wyświetlacz, który wskazuje takie parametry jak dystans przebyty w trakcie ćwiczeń, jak prędkość, czas trwania jednostki treningowej oraz naturalnie liczbę spalonych kalorii. Do tego urządzenie wyposażono w sensory dotykowe, co stwarza możliwość dopasowania optymalnego tętna do treningu.

Warto postawić na ten najlepszy rower magnetyczny, warto regularnie na nim ćwiczyć regularnie. Znakomita cena, znakomite parametry, czego chcieć więcej?

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *