Bieżnia elektryczna Technum IV Finnlo

Bieżnia elektryczna Technum IV Finnlo czyli doskonała maszyna do efektywnych treningów. Jak można przekonać osoby niezdecydowane do jej zakupu? Jakie informacje mają kluczowe znaczenie dla kogoś, komu potrzebna jest zdecydowanie perfekcyjnie przygotowana bieżnia do biegania?

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Zacznijmy od opcji treningowych, od tego co jest najważniejsze w takich urządzeniach. Technum IV Finnlo to nic innego jak możliwość ustawienia maksymalnej prędkości na poziomie 18 km na godzinę. Oznacza to jedno, nawet najlepsi biegacze, krótko i długodystansowcy będą zdecydowanie zadowoleni z tego parametru. Do tego należy dorzucić fakt, że ta bieżnia elektryczna pozwala ustawić maksymalnie nachylenie na 15%. Czyli trening w warunkach górskich jak najbardziej możliwy. Każdy kto liczy na maksymalnie efektywne wyniki treningów może regulować tętno. Pozwoli na to zamontowanie w sprzęcie dwóch sensorów dotykowych.

Gdy mowa o treningach, to producent przygotował 6 programów, dodał niezwykle czytelny wyświetlacz, łatwy w obsłudze. Dodatkowo aby zwiększyć komfort treningów, przygotowany został specjalny uchwyt na sprzęt typu tablet czy smartfon.

Urządzenie mobilne, a dokładniej nie ma potrzeby trzymania go w jednym miejscu, bez większych problemów, przy pomocy zamontowanych rolek, można transportować w dowolne miejsce w domu.

Uważam, że to naprawdę dobry sprzęt do domowych treningów, to bieżnia do biegania, która na pewno jest warta swojej ceny. Zarówno początkujący jak i zaawansowany biegacz będzie zadowolony z możliwości jakie daje właśnie bieżni elektryczna Technum IV Finnlo.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *