Orbitrek magnetyczny E800 Energetic body

Orbitrek magnetyczny to najlepsze urządzenie do ćwiczeń, szczególnie kiedy różnego rodzaju uwarunkowania nie pozwalają biegać, nie pozwalają jeździć na rowerze czy też korzystać z takich propozycji jak kluby fitness. Należy oczywiście dobrać dla siebie odpowiednie urządzenie i dlatego warto bliżej zapoznać się z możliwościami jakie oferuje orbitrek magnetyczny E800 Energetic Body.

Sprzęt wyposażony jest w odpowiedniej jakości koło zamachowe, które waży aż 16 kg. Tak wysoka waga owego koła sprawia, że każdy ćwiczący, niezależnie od wieku, kondycji nie dość, że doskonale może dopasować trening pod swoje możliwości, to jeszcze nie ma obaw, że w trakcie treningu pojawią się jakiekolwiek kontuzje. Oczywiście ten orbitrek magnetyczny ma pewne ograniczenia czyli trening na nim mogą odbywać osoby ważące maksymalnie 120 kg.

Jak każdy renomowany orbitrek i ten posiada specjalistyczny wyświetlacz, na którym możemy z czytywać odpowiednie parametry. Dowiemy się ile spalamy kalorii na każdym treningu, jakie osiągamy prędkości, dystans oraz czas. Naturalnie poprzez sensory dotykowe w urządzeniu możemy również sprawdzać puls i idealnie dopasować go do potrzeb treningowych.

A po treningu orbitrek łatwo i przyjemnie schowamy, przemieścimy po mieszkaniu gdyż jest wyposażony w funkcjonalne rolki.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *