Bieżnia elektryczna TX700 Elitum

Dobra bieżnia i do tego w przystępnej cenie? Nie trzeba chodzić już do klubów fitness aby poćwiczyć sobie na w pełni profesjonalnej bieżni elektrycznej. Wszystko co najlepsze spełnia bieżnia elektryczna TX700 Elitum. Co dokładniej uzyskamy, jakiego rodzaju rozwiązania przygotował producent w tym wypadku?

Nawet najwięksi wyjadacze biegowi mogą używać tego urządzenia do treningów. Posiada ono parametry takie, że można biegać do prędkości 16 km na godzinę. Podbiegi pod górkę? Nic trudnego, wystarczy ustawić sobie kąt nachylenia bieżni i „jedziemy”. Model TX700 Elitum pozwala ustawić nachylenie do 15%.

Bieżnie uchodzą za nudne urządzenia ale przecież to stereotyp. W tej bieżni elektrycznej przygotowano wiele programów czyli użytkownik sam sobie ustawa treningi, do tego jeden standardowy i urozmaicenie w postaci 9 treningów wgranych w system bieżni. Wszystkie ustawienia bieżni, parametry treningu są znakomicie widziane na przejrzystym wyświetlaczu.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Trening oczywiście daje efekty kiedy ćwiczymy w odpowiednim tętnie, idealnym dopasowanym do siebie. Tutaj sensory dotykowe pozwolą mierzyć puls i po prostu trenować na 100%. A dla wszystkich zwolenników nowoczesnych technologii, dokładnego monitorowania treningów producent przygotował FitShow czyli znakomitą aplikację, sprężoną z bieżnią elektryczną TX700 Elitum.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *