Bieżnia Hop Sport HS-1402

Bieżnia Hop Sport HS-1402 to niezwykle popularne urządzenie wśród wszystkich tych, którzy szukają wszystkiego co najlepsze w ramach bieżni do biegania. Dobra bieżnia do biegania powinna być prosta w obsłudze, posiadać niezbędne programy treningowe, a także mieć ciekawy design oraz oczywiście naprawdę ciekawą cenę. Tutaj każdy z tych elementów jest ale warto poznać szczegóły, warto przybliżyć informacje o możliwościach właśnie tej bieżni.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Zacznijmy od parametrów czyli bieżnia do biegania HS-1402 posiada maksymalną prędkość 16 km na godzinę. Tyle maksymalnie możemy na niej trenować i dzięki temu mamy do czynienia z bieżnią, z której zadowoleni będą nawet wytrawni biegacze. Jak wiadomo zdrowie stawów jest niezwykle ważne, a skoro o tym mowa, to bieżnia Hop Sport posiada znakomity system amortyzatorów, dzięki czemu ryzyko jakiejkolwiek kontuzji została zminimalizowana.

Sprawdź inne bieżnie do biegania

Same treningi nie będą nigdy nudne, oprócz tych własnych, dopasowanych do swoich możliwości, bieżnia treningowa HS-1402 oferuje, aż 15 programów stałych. Zostając przy tych atrybutach bieżni do biegania trzeba wspomnieć o prostym w obsłudze i czytelnym wyświetlaczu oraz standardowym montowaniu sensorów dotykowych, co oczywiście pozwala w trakcie treningów znakomicie dopasować tętno do swoich potrzeb.

Ciekawie się prezentuje wizualnie, a co ważne, nie ma problemów z jej transportem, dlatego nie musi stać stale w jednym miejscu, co cenią sobie osoby dbające o wystrój własnych wnętrz, kiedy nie chcą robić z własnego domu siłowni.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *