Orbitrek elektromagnetyczny Elitum MX700

Marka Elitum to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Tak na wstępie można zrecenzować orbitrek elektromagnetyczny Elitum MX700. Z jakich powodów to urządzenie będzie dobrym pomysłem do domowego treningu, dlaczego warto inwestować właśnie w ten orbitrek?

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Parametry maszyny, jeżeli mowa o rozmiarach oraz wadze sprawiają, że bez jakichkolwiek problemów można je zakupić do domowego użytku, nie obawiając się o to, że zajmie wiele miejsca czy też jego przenoszenie stanie się problemem. Sprzęt ten jest wyposażony w koło zamachowe o wadze 9 kilogramów dzięki czemu trening jest cichy, maszyna nie wydaje głośnych dźwięków, a dodatkowo nasze nogi, stawy są w pełni bezpieczne z uwagi na wysoki poziom płynności pracy.

Sprawdź w rankingu jaki orbitrek kupić.

Skoro to produkt od Elitum to został wyposażony w odpowiedni komputer z mnogością funkcji. A przecież dzisiaj każdy trenujący chce mieć jak największy zestaw informacji treningowych. Co w tym modelu otrzymujemy? Mianowicie tradycyjne rozwiązania, pomiary takie jak czas, prędkość, dystans oraz ilość spalonych kalorii czy też tętno. Dodatkowo orbitrek posiada dotykowe sensory które pozwalają natychmiastowo określić puls i na tej podstawie przejść na odpowiedni i efektywny trening.

Oczywiście orbitrek elektromagnetyczny Elitum MX700 posiada również programy treningowe w liczbie 12. Z jednej strony można samodzielnie ustawić sobie trening pod własne potrzeby w danym dniu, z drugiej strony skorzystać z najróżniejszych wariacji treningowych. Między innymi istnieje możliwość wyboru treningu pod kątem czasu, tętna, określonego dystansu czy też kalorii.

To zatem znakomite urządzenie, które warto mieć na wyposażeniu domowym. Jego właściwości, parametry sprawiają, że na pewno po kilku treningach nie pójdzie w kąt, a raczej będzie motywował do dalszej, cięższej pracy. Wszystko po to by zrzucać nadwagę czy też po prostu dbać o własną kondycję.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *