Poznaj najlepszy tablet od Samsunga

Poznaj najlepszy tablet od Samsunga

Oglądając tablety i zastanawiając się nad ich kupnem, warto stawiać na znane i cenione marki. Wówczas można mieć pewność, że kupiony sprzęt będzie się naprawdę dobrze sprawował. Godny uwagi jest tablet Samsung. Marka ta bowiem produkuje najwyższej jakości urządzenia, które są niezawodne w każdej sytuacji.

 

Dobre tablety nie należą do tanich sprzętów. Ceny niektórych mogą przewyższyć nawet ceny laptopów ze średniej półki. Opłaca się postawić na dobre urządzenia, które nie będą się zawieszać ani psuć. Wart zainteresowania jest chociażby każdy tablet Samsung. Produkty dostępne w różnych wariantach cenowych sprawiają, że każdy może sobie pozwolić na sprzęt tej marki.

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 świetnie zastąpi twój komputer

Wiele osób pracuje na tabletach, są one bowiem poręczniejsze i bardziej mobilne od laptopów. Można je zabrać ze sobą wszędzie bez konieczności dźwigania ciężkiego komputera. Tablety w zależności od parametrów mogą sprawdzać się w pracy, podczas grania czy oglądania filmów. W tym pierwszym przypadku doskonale sprawuje się tablet Samsung Galaxy Tab S4. Już sam wygląd budzi zainteresowanie – elegancka, ciemna obudowa z wytrzymałego tworzywa, które minimalizuje ryzyko wszelkich uszkodzeń. Do sprzętu można dobrać doskonale skomponowaną z nim klawiaturę. Do tego wygodna myszka – i praca wre! Uruchamiając Samsung Dex, możemy korzystać z tabletu tak samo jak ze zwykłego laptopa. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 ma też ten atut, iż można pracować na stacjonarnym monitorze, tabletu zaś używać jako gładzika, klawiatury bądź tabletu graficznego – w zależności od potrzeby.

Sprzęt ten może też pełnić funkcję notatnika. Dzięki niemu zawsze zdążymy zrobić listę zakupów – a wszystko dzięki usłudze Screen Off Memo. Przy użyciu specjalnego rysika możemy pisać po tablecie jak po zeszycie. Maleńka końcówka rysika posłuży nam za tabletowy długopis.

Obecnie największą popularnością cieszą się tablety z dostępem do Internetu. O ile Wi-Fi, które umożliwia korzystanie np. z domowej sieci bezprzewodowej, jest w każdym urządzeniu, o tyle nie wszystkie mają wbudowany modem. Tablet Samsung Tab S4 pozwala na korzystanie z najszybszego łącza LTE zawsze, gdziekolwiek się znajdujesz. Warto wspomnieć, że LTE działa szybciej niż 3G, co jest istotne np. podczas oglądania filmów w sieci bądź ścigania plików. Ten sprzęt charakteryzuje się niezwykłą prędkością do 1 Gbps. Do tego wewnętrzna pamięć 64 GB pozwala na przetrzymywanie wielu plików bez obawy, że nie starczy nam miejsca. Naprawdę wymagający mogą też skorzystać z 400 GB dodatkowej pamięci – wystarczy dokupić specjalną kartę MicroSD.

Tablety idealne do grania? Samsung numerem 1

Tablet Samsung Tab S4 nadaje się nie tylko do pracy, ale i gier. Wyświetlacz – 10,5-calowy – ma panoramiczne proporcje. Dzięki temu granie w nawet najbardziej wymagające gry jest niezwykle przyjemne. Do tego wysokiej jakości głośniki zapewniają czyste i zarazem bardzo realistyczne brzmienie, co jest rzadkością, jeśli chodzi o tablety.

Intensywne używanie sprzętu zawsze wiąże się z jednym – z szybkim wyczerpaniem baterii. Dlatego tablet Samsung Galaxy Tab S4 został wyposażony w baterię, która zapewnia aż 16 godzin odtwarzania filmów. Z kolei pełne naładowanie zajmie zaledwie około 200 minut.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *